Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 9,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het direct op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het direct op je Kindle of een ander apparaat leveren

Kindle-app advertentie
De wrede prins (Elfhame Book 1) van [Holly Black, Anne-Marieke Buijs]

De wrede prins (Elfhame Book 1) Kindle-editie

4,0 van 5 sterren 4 beoordelingen

Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
€ 9,99
Hardcover
Lengte: 347 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld

Productbeschrijving

Achterflaptekst

Holly Black De wrede prins Deel 1 van de Elfhame-serie De nieuwe serie van internationale bestsellerauteur Holly�Black, van wie er wereldwijd al miljoenen boeken� over de toonbank gingen Spanning, romantiek, magie, intrige: deze hartveroverende serie heeft het allemaal Voor de fans van Sarah J. Maas, Leigh Bardugo en�Suzanne Collins �Onmisbaar voor de fans van Sarah J. Maas.� Buzzfeed UK Natuurlijk wil ik zijn zoals zij. Ze zijn prachtig, als zwaarden gesmeed in een hemels vuur. Cardan is nog mooier dan de rest. Hem haat ik het allermeest. Ik haat hem zo erg dat soms, als ik�naar hem kijk, ik nauwelijks kan ademhalen. Toen Jude zeven was, kwam er een vreemde man langs: een man met gekke kleren, puntige oren en een donderstem. Voor Jude wist wat er gebeurde, haalde hij een zwaard tevoorschijn en vermoordde daarmee haar ouders. Jude en haar zusjes moesten met hem mee, ver weg naar het�elfenland Elfhame. Tien jaar later is Jude een opstandige jonge vrouw. Ze heeft het zwaar in Elfhame: ze wordt gediscrimineerd om haar menselijke afkomst en soms zelfs bedreigd. De arrogante prins Cardan is het ergst van allemaal, dus waarom krijgt ze het altijd zo warm als hij in de buurt is? Het tij keert als Jude door Cardans broer, kroonprins Dain, wordt ingeschakeld als spion. Naarmate haar spionnentraining vordert, krijgt ze meer zelfvertrouwen en maakt ze nieuwe vrienden. Eindelijk lijkt ze�haar plek te hebben gevonden. Maar in Elfhame is niets wat het lijkt, en wie hoog vliegt, kan diep vallen� �Wat je als lezer ook zoekt � hartkloppingen veroorzakende spanning, dodelijke romance, intrige of morele complexiteit � dit boek heeft het allemaal.� Booklist �Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen -verslavend. Een parel van een boek met�een heldin om van te houden. Dit heerlijke verhaal verovert je hart en doet je wanhopig verlangen naar meer.� Leigh Bardugo, #1 New York Times-bestsellerauteur van�List & leugens �De koningin van de duistere fantasy. Holly Blacks razendspannende boek vol intrige en magie is onmisbaar voor de fans van Sarah J. Maas.� Buzzfeed UK �Ik kan alleen maar zeggen dat ik verslaafd ben. Holly Black heeft bewezen dat zij de koningin van de faeries is.� ????????? Zonenmaan.net �Er zijn veel verhalen over elfen, maar geen zoals deze. Complexe, genuanceerde personages, onderliggende sensualiteit en een fantastische schrijfstijl werken samen om de lezer volledig voor zich te winnen.� The Guardian �Ik wil n� het volgende boek. Holly Black is de elfenkoningin.� Victoria Aveyard, bestsellerauteur van De rode koningin over de auteur Holly Black is de internationale bestsellerauteur van verschillende fantasyseries, waaronder de in 2008 verfilmde Spiderwick -Chronicles en de Magisterium-serie. Van haar boeken gingen wereldwijd miljoenen exemplaren over de�toonbank. Black woont in New England met haar man en zoon.
--Deze tekst verwijst naar de hardcover editie.

Over de auteur

Holly Black is de internationale bestsellerauteur van verschillende fantasyseries, waaronder de in 2008 verfilmde Spiderwick Chronicles en de Magisterium-serie. Van haar boeken gingen wereldwijd miljoenen exemplaren over de toonbank. Black woont in New England met haar man en zoon.

--Deze tekst verwijst naar de hardcover editie.

Productgegevens

  • ASIN ‏ : ‎ B0816TT3DX
  • Uitgever ‏ : ‎ Boekerij; 1e editie (25 februari 2020)
  • Taal ‏ : ‎ Nederlands
  • Bestandsgrootte ‏ : ‎ 2998 KB
  • Tekst-naar-spraak ‏ : ‎ Niet ingeschakeld
  • Schermlezer ‏ : ‎ Ondersteund
  • Verbeterd lettertype ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Word Wise ‏ : ‎ Niet ingeschakeld
  • Printlengte ‏ : ‎ 347 pagina's
  • Klantenrecensies:
    4,0 van 5 sterren 4 beoordelingen

Klantenrecensies

4,0 van 5 sterren
4 van 5
4 wereldwijde beoordelingen
Hoe worden beoordelingen berekend?

Beste recensie uit Nederland

Beoordeeld in Nederland op 26 juli 2020
Klantafbeelding
4,0 van 5 sterren In de ban van Elfhame
Door Pages by Nicole op 26 juli 2020
Jude leeft met haar tweelingzus Taryn en oudere zus Vivienne ogenschijnlijk veilig. Maar op een avond gebeurd het ondenkbare als hun ouders vermoord worden en de man die dit op zijn geweten heeft hen meeneemt naar Elfhame, het land waarvan zal blijken dat Vivienne daar thuis hoort.
Daar aangekomen is Vivienne druk met rebelleren, waar Taryn vooral probeert zich zo goed mogelijk aan te passen al is dat voor een mensenmeisje best lastig in het elfenland. Maar Jude is strijdbaar en weet zich ook als zodanig te ontpoppen.

“Ik verlang er niet naar hun gelijke te zijn. Diep van binnen snap ik ernaar ze te verslaan” (p. 38)

Vooral met Prins Cardan heeft Jude meer dan eens strijd, al lijkt het ook dat dit hen juist tot elkaar aan trekt. Wanneer de grote strijd om de kroon uitgebarsten lijkt, blijkt dan ook juist deze combinatie de sleutel tot een toekomst te zijn.

Deze limited edition is een ware lust voor het oog. Naast dat het een hardcover uitgave betreft is de snede ook nog eens verguld. Dit is natuurlijk functioneel tegen verkleuren, maar ook vooral esthetisch prachtig on te zien. Maar het houdt hier nog niet op want ook de binnenzijden van de cover zijn bedrukt met betoverend mooie illustraties van de twee hoofdrolspelers van het boek. Ook is er een landkaart van Elfhame bijgevoegd en begint elk hoofdstuk met een bloemrijke tekening. Aan de uitstraling van dit boek is echt aandacht besteed.

Maar ook wat betreft personages is De Wrede Prins rijkelijk gevuld. Vele fantasie wezens wisten hun entree in Elfhame te maken, waardoor het een veelzijdigheid bevat zonder dat het rommelig wordt. Van al deze personages staan Prins Cardan en Jude wel het meest in de spotlights.
Prins Cardan leren we kennen als een ietwat verwaande maar op zijn manier populaire prins die leeft zoals hij het wenselijk acht. Veel ontwikkeling hierin zien we echter niet, al zal later blijken dat het ook in zijn leven niet altijd rozengeur is wat hij ruikt. Wel lijkt hij op het einde milder te zijn geworden en weet hij zijn sluwheid meer gericht te gebruiken.
Jude maakt een mooie ontwikkelingscurve mee door eerst als buitenstaander slachtoffer te worden van discriminatie, harde woorden en pesterijen. Dit weet ze echter om te buigen waardoor ze er haar voordeel mee kan doen door hierin te harden. Uiteindelijk zien we in haar een ultiem strateeg, eentje die haar mannetje weet te staan maar die ook weet dat dit alles niet gaat zonder offers te maken.

Hoewel De Wrede Prins met actie begint, gaat het daarna wat kabbelend verder om vervolgens tegen het einde lichte chaos mee te geven in de ontrafeling van het hele verhaal waar naar toe gewerkt is. Toch, in het geheel gezien, valt deze opbouw met ontknoping wel te begrijpen en is het in stijl met de sfeer waarin het boek geschreven is. Chaos na rust lijkt typerend te zijn, helemaal als we dit terug gaan zien in de rest van de Elfhame serie. Het verhaal voelt zowel af als open waardoor het een aanwinst is voor de serie, zonder daarvan afhankelijk te zijn.

De Wrede Prins is zowel fantasierijk als vlot geschreven. Zinnen zijn meestal kort en toegankelijk, terwijl het verhaal zelf zeker meerdere lagen bevat. Black weet Elfhame tot in de details te beschrijven zodat je er als lezer echt doorheen lijkt te wandelen. Alles lijkt ook in haar beschrijving te kloppen, van kleurgebruik, tot geurbeleving. Hiermee weet ze tevens van iets heel normaals een veel fantasierijker iets te maken.

De Wrede Prins valt zeker aan te bevelen voor liefhebbers van YA Fantasy, maar ook voor hen die kennis willen maken met dit genre of eens iets anders willen lezen. Het bevat alle elementen voor een goed boek, terwijl het je ook alvast warm maakt voor de rest van de serie.

Eind 2020 wordt het vervolg, De Gevallen Koning, verwacht.

4 sterren
Afbeeldingen in deze recensie
Klantafbeelding
Klantafbeelding