Merk | Wilkinson Sword |
Aantal items | 12 |
Aantal bladen | 5 |
Leeftijdscategorie (beschrijving) | Volwassene |
Met zijn 5 Ultra Glide-messen en het watergeactiveerde gelreservoir biedt de Wilkinson Hydro 5 een grondige en comfortabele scheerbeurt. Skin Guards zorgen voor een zacht glijden en beschermen de huid tegen irritatie. Gewoon het gelreservoir met de duim terugklappen. Zo worden de 5 messen vrijgelegd en maken een nauwkeurige scheerbeurt ook op moeilijk bereikbare plaatsen mogelijk. Het watergeactiveerde gelreservoir helpt de huid te beschermen en behoudt het vochtgehalte van de huid tijdens het scheren.
Klantenrecensies, inclusief sterbeoordelingen voor producten, geven klanten meer informatie over het product en helpen bij de beslissing of dit het juiste product voor hen is.
Om de algehele sterbeoordeling en procentuele uitsplitsing per ster te berekenen, gebruiken we niet een gewoon gemiddelde. Maar ons systeem houdt rekening met zaken als hoe recent een recensie is en of de beoordelaar het item op Amazon heeft gekocht. Het systeem heeft ook recensies geanalyseerd om de betrouwbaarheid te verifiëren.
Meer informatie over hoe klantenrecensies op Amazon werken ![]() |