€89,99
Op voorraad.
[{"displayPrice":"€ 89,99","priceAmount":89.99,"currencySymbol":"€","integerValue":"89","decimalSeparator":",","fractionalValue":"99","symbolPosition":"left","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"o2hA0DYuoVks6iJDXEb7sasUjkfor6xHtvHCBXLrIQEiOjwhHJjkO4OnYk%2FffnGw4DDsp7YnSIECjHu9%2F%2F8%2BT21464zBBuZrtMzfl9AVoDs3sH6gqcpSv%2FJje9Q6y%2FlMYCe4MIi1q4uOBsl1tnWifn3MxlEBHwzry8CCk2Kj0yJmHDfrnN2gKQ2ex1yqpqGG","locale":"nl-NL","buyingOptionType":"NEW"}]
€ 89,99 () Bevat geselecteerde opties. Inclusief initiële maandelijkse betaling en geselecteerde opties. Gegevens
Prijs
Subtotaal
€ 89,99
Subtotaal
Uitsplitsing van initiële betaling
Verzendkosten, bezorgdatum en totaalbedrag bestelling (inclusief btw) weergegeven bij het afrekenen.
Je transactie is beveiligd
We doen er alles aan om jouw veiligheid en privacy te beschermen. Ons systeem voor betalingsbeveiliging codeert jouw gegevens tijdens een transactie. We delen jouw creditcardgegevens niet met externe verkopers en we verkopen jouw gegevens niet aan anderen. Meer informatie
Verzonden vanuit
Amazon
Verkocht door
Verzonden vanuit
Amazon
Verkocht door
Elfcam Simplex Glasvezel ...
Delen
Andere verkopers op Amazon
Toegevoegd
€ 99,80
+ € 8,44 aan verzendkosten
Verkocht door: Cam Shop
Verkocht door: Cam Shop
(1 beoordeling)
100% positief
Op voorraad.
Verzendkosten en Retourbeleid
Toegevoegd
€ 140,64
& gratis bezorging. Meer informatie
Verkocht door: Amazon
Verkocht door: Amazon
Tijdelijk niet op voorraad.
Wij werken er hard aan om onze voorraden weer aan te vullen.
Verzendkosten en Retourbeleid
Aanbevelingen voor u aan het laden

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
We hebben op dit moment geen aanbevelingen
Doorgaan met winkelen

Elfcam Simplex Glasvezel Kabel SC/APC - SC/APC, Monomodus Glasvezeldraadbrug OS2 Simplex LSZH voor FTTH en Box Fibre Internet Abonnees, Geel, 150M

4,7 van 5 sterren 1.225 beoordelingen

€89,99
Prijzen zijn inclusief btw.
Nieuw (3) van € 89,99 & gratis bezorging.
150M

Je aankoop verbeteren

Connectortype SC/APC à SC/APC
Compatibele apparaten Livebox zen vezel, Livebox sosh, Livebox play vezel
Kleur Geel.
Merk Elfcam
Voldoet aan specificatie CE, RoHS
Aansluitingstechnologie HDMI
Aantal items 1

Over dit item

  • Simplex single mode glasvezelkabel (SM) . Het heeft een SC / APC-connector aan het ene uiteinde en een SC / APC-connector aan het andere uiteinde. Sectie van de centrale kern en zijn voering van 9/125 micron (µm).
  • Glasvezeldraadbrug OS2 Simplex LSZH voor FTTH en box fibre Internet abonnees.
  • Compatibel met FTTH / FTTB /FTTx kabel van grote ISPs in Nederland waaronder KPN, T-Mobile Thuis, Legaco Networks, CAIW Diensten.
  • Totaal kabelgedeelte van 3,0 mm (inclusief kevlar-vezel en witte mantel). 100% geverifieerde kabel, topkwaliteit en LSZH (Low Smoke Halogen Free).
  • Garantie: 10 jaar. Klantenservice van topkwaliteit (24/7 service in de EU). Welkom bij contact met onze e-mailondersteuningsdienst: contact@elfcams.com.
Productspecificaties
Specificatie voor deze productfamilie

Koop het met

  • Elfcam Simplex Glasvezel Kabel SC/APC - SC/APC, Monomodus Glasvezeldraadbrug OS2 Simplex LSZH voor FTTH en Box Fibre Internet
  • +
  • AVM 20002960 FRITZ!Box 5530 Fiber (glasvezelmodem met 2 x 2 Wi-Fi 6 (WLAN AX), tot 3 GBit/s, 2,5 GHz LAN-poort, geschikt voor
  • +
  • TP-Link Gigabit Ethernet Media-converter (MC220L)
Totaalprijs:
Alle drie de items op verlanglijst zetten
Deze items worden verkocht en verzonden door verschillende verkopers.
Kies items om samen te kopen.

Productgegevens

  • Is Discontinued By Manufacturer ‏ : ‎ Nee
  • Productafmetingen ‏ : ‎ 22 x 22 x 9 cm; 1.04 kg
  • Datum eerste beschikbaarheid ‏ : ‎ 21 februari 2020
  • Fabrikant ‏ : ‎ Shenzhen Optical Communication Co., Ltd.
  • ASIN ‏ : ‎ B082WJKCDT
  • Modelnummer item ‏ : ‎ Orange-Yellow-APC-APC___150
  • Gegarandeerde software-updates tot ‏ : ‎ unknown
  • Klantenrecensies:
    4,7 van 5 sterren 1.225 beoordelingen

Heb je een vraag?

Zoek naar een antwoord in productgegevens, veelgestelde vragen en recensies

Er is iets misgegaan met het afronden van je aanvraag. Probeer later opnieuw te zoeken.
Alles Productgegevens Veel gestelde klantvragen Klantrecensies

Je vraag kan worden beantwoord door verkopers, fabrikanten of klanten die dit product hebben gekocht.

Controleer of u een geldige vraag hebt ingevoerd. U kunt uw vraag of bericht nog steeds bewerken.

Voer een vraag in.


Productbeschrijving

Aansluiting:

Bent u op zoek naar een glasvezelverbinding?

Deze optische kabel biedt een oplossing voor de verbinding tussen je communicatiekoffer en het wandstopcontact. Een stekker die zich aan het stopcontact aanpast om de aansluiting uit te voeren. Het is een universele SC/APC kabel – SC/APC voor alle scenario's thuis of op kantoor.

Specifieke kop

Specifiek ontwerp

Het terugstroomverlies heeft betrekking op de decibelverhouding van het naar achteren gerichte licht (strooilicht wordt continu aan het einde) op het ingangslicht naar de vezelaansluiting.

Het uiteinde is in een hoek van 8 graden geslepen om het terugverlies verder te verminderen.

Dankzij het speciale ontwerp is het terugslagverlies op het hoofd minder dan -60 dB, waarvan het invoerverlies ook zeer betrouwbaar is (≤ 0,2 dB).

Soft Peel

Soft Peel en LSZH

De glasvezel wordt beschermd door LSZH-materialen. Ze zijn geïsoleerd met polyethyleen, PVC of polyurethaan. Bij een vuur bevat een gechloreerd kunststofmateriaal waterstofchloride vrij, een giftig gas dat bij contact met water een zoutzuur vormt. Halogeenvrije kabels produceren geen gevaarlijke gas- of zuurverbindingen of giftige rook, wanneer ze aan de vlammen worden blootgesteld.

Aan de binnenkant hebben we een polymeercoating met een dikte van 25 µm toegevoegd. De coating isoleert niet alleen effectief vocht of bijtende vloeistof, maar heeft ook het grootste effect van optische vezelbestendigheid, en de prestaties van de buigsterkte, treksterkte en druksterkte worden sterk verbeterd.

Bending Tests

buigen en oplossingen voor hoeken

Wij hebben een buigtest ondergaan om ervoor te zorgen dat de bescherming in sommige ongewenste scenario's goed werkt.

De minimale diameter van de radius in de hoeken bedraagt 5 mm (normaal gesproken 10 mm – 20 mm) en de Dynamic Fatigue parameter (Nd) bereikt 26 (20 voor de algemene vezel).

Hoogwaardig product.

Herbruikbare tape en verpakking.

We gebruiken herbruikbaar plakband en herbruikbare verpakking om bescherming en levering te garanderen.

Apcyellow Upcyellow apcwit upcwit Apcyellowwithclip
SC/APC SC/APC Geel SC/APC SC/UPC Geel SC/APC SC/APC Wit SC/APC SC/UPC Wit SC/APC SCAPC geel met clips
Type vezel: mono-modus. 9/125μm G657A2. 9/125μm G657A2. 9/125μm G657A2. 9/125μm G657A2. 9/125μm G657A2.
ommanteling. LSZH (Low Smoke Zero Halogeen). LSZH (Low Smoke Zero Halogeen). LSZH (Low Smoke Zero Halogeen). LSZH (Low Smoke Zero Halogeen). LSZH (Low Smoke Zero Halogeen).
Aansluiting A SC/APC SC/APC SC/APC SC/APC SC/APC
Aansluiting B SC/APC SC/UPC SC/APC SC/UPC SC/APC
Inleidingsverlies ≤ 0,2 dB. ≤ 0,2 dB. ≤ 0,2 dB. ≤ 0,2 dB. ≤ 0,2 dB.
Terugkeerverlies. ≥ 60 dB. ≥ 60 dB. ≥ 60 dB. ≥ 60 dB. ≥ 60 dB.
Kabeldiameter: 3 mm. 3 mm. 3 mm. 3 mm. 3 mm.
Kleur: geel. geel. wit. wit. geel.
Compatibiliteitslijst La fibre Orange Pro Livebox Play Fiber, Livebox Zen Fiber, Livebox Jet Fiber, de Box Miami – BBox Sensation – BBox Ultym – Livebox Sosh – Red SFR – Nordnet Box – Ozonvezel – de vezel Video Futur Box – Alsatis Box Freebox One Freebox V2 Freebox Revolution Freebox Delta Freebox Mini Kbox V1 Kbox V2 Box La fibre Orange Pro Livebox Play Fiber, Livebox Zen Fiber, Livebox Jet Fiber, de Box Miami – BBox Sensation – BBox Ultym – Livebox Sosh – Red SFR – Nordnet Box – Ozonvezel – de vezel Video Futur Box – Alsatis Box Freebox One Freebox V2 Freebox Revolution Freebox Delta Freebox Mini Kbox V1 Kbox V2 Box La fibre Orange Pro Livebox Play Fiber, Livebox Zen Fiber, Livebox Jet Fiber, de Box Miami – BBox Sensation – BBox Ultym – Livebox Sosh – Red SFR – Nordnet Box – Ozonvezel – de vezel Video Futur Box – Alsatis Box
accessoires Met 25 zelfklevende kabelclips.

Vragen en antwoorden voor klanten

Klantenrecensies

4,7 van 5 sterren
4,7 van 5
1.225 wereldwijde beoordelingen

Beste recensies uit Nederland

Er zijn 0 recensies en 1 beoordeling van Nederland

Beste recensies uit andere landen

cristian
5,0 van 5 sterren Buona qualità
Beoordeeld in Italië op 5 november 2019
Maat: 15MGeverifieerde aankoop
Klantafbeelding
5,0 van 5 sterren Buona qualità
Beoordeeld in Italië op 5 november 2019
L'ho preso per spostare il modem fastgate GPON di fastweb, visto che, giustamente, gli installatori lo lasciano vicino alla borchia telefonica dove arrivano con il cavo in fibra. Funziona bene come dimostrano gli speedtest allegati. I risultati sono identici a quelli fatti prima della sostituzione del cavo originale. Avevo dubbi sul fatto di poter seguire gli spigoli del muro senza spezzare la fibra all'interno o rovinarne la capacità di trasmissione dati, invece anche facendo numerose curve a 90° il suo funzionamento è rimasto eccellente.
Ricordate di togliere il tappino di protezione verde su entrambi i connettori prima di inserirli.
Afbeeldingen in deze recensie
Klantafbeelding Klantafbeelding Klantafbeelding
KlantafbeeldingKlantafbeeldingKlantafbeelding
R. Hunaiti
5,0 van 5 sterren Good cable
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk op 21 februari 2020
Maat: 3 MaandenGeverifieerde aankoop
Cliente Amazon
5,0 van 5 sterren Perfecta transmisión de datos y fácil instalacion
Beoordeeld in Spanje op 29 september 2020
Maat: 15MGeverifieerde aankoop
BRUNO64
5,0 van 5 sterren Cavo flessibile
Beoordeeld in Italië op 30 juli 2021
Maat: 2MGeverifieerde aankoop
Klantafbeelding
5,0 van 5 sterren Cavo flessibile
Beoordeeld in Italië op 30 juli 2021
Da poco mi hanno portato la fibra FTTH in casa ed il tecnico mi ha collegato il modem alla borchia con il cavo di lunghezza di 1 mt, troppo corto visto che rimaneva tesissimo; quindi ho acquistato questo cavo e devo dire che e' molto flessibile e non ho avuto nessun tipo di problema nel montarlo sia alla borchia che al modem di wind/3. La velocita' e' rimasta quella iniziale con il cavo originale e non ho avuto nessun tipo di perdita di segnale, constatato con diversi speed test.
Soddisfatto dell'acquisto anche per il suo prezzo.
Afbeeldingen in deze recensie
Klantafbeelding Klantafbeelding
KlantafbeeldingKlantafbeelding
Toni Molero
4,0 van 5 sterren Buen producto pero se enrosca sobre sí mismo.
Beoordeeld in Spanje op 6 september 2019
Maat: 30MGeverifieerde aankoop